Książki

Książki

Filmy

Podcasty

Aplikacja

Scientific Cooperation

Fundacja

Książki Neli

Rozpoczęło się od jednej książki – „10 niesamowitych przygód Neli”, która ujrzała światło dzienne w 2013 roku. Ta jedna książka otworzyła dzieciom drzwi do niezwykłej podróży, która wciąż trwa. Dzieci wyruszyły z Nelą w niesamowitą podróż przez wszystkie kontynenty eksplorując różnorodne klimaty, odkrywając inspirujące kultury i fascynujące zwierzęta.

Nela rośnie, a jej pasja do podróżowania i odkrywania nieustannie wzrasta. Wraz z nią dorastają nowe pokolenia dzieci, które czerpią inspiracje z przyrody i piękna świata. Obecnie dzieci mają do swojej dyspozycji aż 21 książek Neli, w tym jedną przetłumaczoną na język angielski i zredagowaną przez brytyjską redakcję. Oprócz tego, wydane zostały również książki wspierające holistyczny rozwój dzieci, takie jak „Misja ratunkowa w buszu”.

Nela nie ogranicza się tylko do pisania książek. Dzieci mogą oglądać jej reportaże z podróży, słuchać podcastów i brać udział w spotkaniach autorskich. Nela odwiedziła już ponad 50 krajów, dotarła nawet na Antarktydę, gdzie zanurzała się w morskich wodach w suchym skafandrze nurkowym. Aktualnie przygotowuje się na studia archeologiczne lub biologii morskiej, kontynuując swoje podróże, nagrywając reportaże i dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z dziećmi i młodzieżą.

4 Bestsellery Empiku

Nagroda TRAVELER (National Geographic) za serię książek podróżniczych dla dzieci

Nela na liście lektur dla dzieci 🙂

Książki w kolejności wydania

HELLO THERE!
My name is Nela. I’m 15 years old and I’ve been travelling the world since I was 5. I record videos about my trips and write books for children. I’m very happy that we’re meeting once again. This book follows me on an amazing adventure to Australia. It will be a rescue mission, where we’ll look for animals that need our help.

We’ll go to places damaged by the bush fires to search for koalas, echidnas, kangaroos and other wildlife. We’ll also help them get to the animal hospital. Join me on this adventure! Together, we’ll plan a route and decide where to go on our search mission. We’ll learn how to seek out and find injured animals. We’ll also learn how to provide koalas with first aid. If you want to join me on my mission – pack your bags, because there is no time to lose. Prepare gloves, water and blankets. I’m taking you on an adventure to save Australia’s animals.

Anyone can be an animal’s best friend, even from the other side of the world.

Książka „Misja ratunkowa w buszu”

to niezwykła książka, która zabierze Cię w fascynującą podróż po australijskim buszu. Odkryj różnorodność tamtejszej fauny, używając naklejek, kolorując i tworząc własne przygody. Przeznaczona dla dzieci w wieku 5-12 lat.