Praca/Kariera

Książki

Filmy

Podcasty

Aplikacja

Scientific Cooperation

Fundacja

Zawsze szukamy wspaniałych ludzi!

Witamy w zakładce Kariera!
Zawsze szukamy wspaniałych ludzi! Jeśli jesteś pełen pasji, zaangażowania i chcesz pokazać swój niepowtarzalny potencjał, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą. Nasze wydawnictwo pragnie znaleźć miejsce dla osób, które chcą się rozwijać, tworzyć i przekraczać własne granice.
Podpowiadamy w czym możesz nas wesprzeć – marketing, PR, digital marketing, e-commerce, obsługa klienta, rozwój projektów, współpraca międzynarodowa, wolontariat – ale jeżeli czujesz, że chcesz się rozwijać na innych polach – nie wahaj się do nas napisać. Jesteśmy otwarci na nowe talenty i zawsze gotowi do odkrywania nowych obszarów. Jeśli masz pasję i zapał do innych dziedzin, które mogą wzbogacić naszą firmę, to chcemy Cię poznać. Niezależnie od Twojego doświadczenia, jeśli masz ambicję i chęć nauki, zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwoju. Dołącz do nas i razem stwórzmy coś niezwykłego!

Rozwijaj swoje pasje.

Podejmuj nowe wyzwania.

Twórz inspirującą przyszłość.

Dołącz do nas i odkryj, że praca może być nie tylko spełnieniem zawodowym, ale także przygodą pełną współpracy i sukcesów.

W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Willson Media z siedzibą w Warszawie, ul. Solec 18 lok. U5, 00-410 Warszawa, NIP: 525 223 99 50 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

AKTUALNIE REKRUTUJEMY

Dyrektor Zarządzający w sieci placówek językowo-przyrodniczo-podróżniczych w Akademii Neli

Szanowni Kandydaci,
Akademia Neli, nowo powstająca sieć placówek językowych dla dzieci, gdzie kursy oparte są na tematyce podróżniczo-przyrodniczo-odkrywczej oraz przygodach Neli Małej Reporterki,

Specjalista ds. Marketingu
i Rozwoju Projektów

Wydawnictwo Willson Media realizujące projekty edukacyjno-przyrodniczo-podróżniczo-badawcze skierowane do dzieci i młodzieży poszukuje osoby na stanowisko:
• Specjalisty ds. Marketingu i Rozwoju Projektów
Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało w szczególności:

Filmowcy-podróżnicy-przewodnicy wycieczek

Czy masz serce podróżnika i duszę filmowca? Czy uwielbiasz odkrywać nowe zakątki świata i uwieczniać je na ekranie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie niepowtarzalną możliwość! Szukamy pasjonatów podróży i filmowania, którzy jako nasi piloci wycieczek poprowadzą grupy podróżników w niezapomniane wyprawy filmowe.
Oferujemy Ci:

Specjalista ds. e-commerce
i obsługi klienta

Wydawnictwo Willson Media poszukuje kandydata do kompleksowej obsługi sklepu internetowego oraz marketplace (np. Allegro) z elementami marketingu.
Do przyszłych obowiązków należeć będzie w szczególności:

Wystawiamy referencje!

Jesteśmy również dumni z naszych współpracowników i ich osiągnięć. Dla naszych lojalnych i zaangażowanych członków zespołu, którzy szukają nowych wyzwań, chętnie wystawiamy referencje. Można je zweryfikować kontaktując się z nami. Wierzymy w znaczenie uznania i docenienia naszych pracowników, dlatego staramy się zapewnić wsparcie i potwierdzenie ich sukcesów dla przyszłych możliwości zawodowych.

Aby zweryfikować referencje, prosimy o kontakt na adres email: praca(@)willson-media.com. Jesteśmy dostępni, aby udzielić wszelkich informacji i potwierdzeń dotyczących naszych współpracowników. Dziękujemy za zainteresowanie naszym zespołem i chęć sprawdzenia naszych referencji.