Praca/Kariera

Książki

Filmy

Podcasty

Aplikacja

Scientific Cooperation

Fundacja

Zawsze szukamy wspaniałych ludzi!

Witamy w zakładce Kariera!
Zawsze szukamy wspaniałych ludzi! Jeśli jesteś pełen pasji, zaangażowania i chcesz pokazać swój niepowtarzalny potencjał, to jesteśmy zainteresowani właśnie Tobą. Nasze wydawnictwo pragnie znaleźć miejsce dla osób, które chcą się rozwijać, tworzyć i przekraczać własne granice.
Podpowiadamy w czym możesz nas wesprzeć – marketing, PR, digital marketing, e-commerce, obsługa klienta, rozwój projektów, współpraca międzynarodowa, wolontariat – ale jeżeli czujesz, że chcesz się rozwijać na innych polach – nie wahaj się do nas napisać. Jesteśmy otwarci na nowe talenty i zawsze gotowi do odkrywania nowych obszarów. Jeśli masz pasję i zapał do innych dziedzin, które mogą wzbogacić naszą firmę, to chcemy Cię poznać. Niezależnie od Twojego doświadczenia, jeśli masz ambicję i chęć nauki, zapewnimy Ci wsparcie i możliwość rozwoju. Dołącz do nas i razem stwórzmy coś niezwykłego!

Rozwijaj swoje pasje.

Podejmuj nowe wyzwania.

Twórz inspirującą przyszłość.

Dołącz do nas i odkryj, że praca może być nie tylko spełnieniem zawodowym, ale także przygodą pełną współpracy i sukcesów.

W zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Willson Media z siedzibą w Warszawie, ul. Solec 18 lok. U5, 00-410 Warszawa, NIP: 525 223 99 50 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

AKTUALNIE REKRUTUJEMY

ESL teachers to conduct innovative English courses for children

ESL teachers to conduct innovative English courses for children

We are looking for ESL teachers to conduct innovative English courses for children, starting from February 2024. Our courses are oriented on nature, travel, as well as ecological elements, and are aimed at young learners.

Redaktor/metodyk projektów wydawniczych (j.angielski)

REDAKTOR/METODYK PROJEKTÓW WYDAWNICZYCH (J. ANGIELSKI)

Szanowni Kandydaci,

W ramach naszego nowego, innowacyjnego projektu edukacyjnego, nawiążemy współpracę z redaktorem/metodykiem projektów wydawniczych, związanych z nauką języka angielskiego.

 

Filmowcy-podróżnicy-przewodnicy wycieczek

Czy masz serce podróżnika i duszę filmowca? Czy uwielbiasz odkrywać nowe zakątki świata i uwieczniać je na ekranie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie niepowtarzalną możliwość! Szukamy pasjonatów podróży i filmowania, którzy jako nasi piloci wycieczek poprowadzą grupy podróżników w niezapomniane wyprawy filmowe.
Oferujemy Ci:

Specjalista ds. e-commerce
i obsługi klienta

Wydawnictwo Willson Media poszukuje kandydata do kompleksowej obsługi sklepu internetowego oraz marketplace (np. Allegro) z elementami marketingu.
Do przyszłych obowiązków należeć będzie w szczególności:

Wystawiamy referencje!

Jesteśmy również dumni z naszych współpracowników i ich osiągnięć. Dla naszych lojalnych i zaangażowanych członków zespołu, którzy szukają nowych wyzwań, chętnie wystawiamy referencje. Można je zweryfikować kontaktując się z nami. Wierzymy w znaczenie uznania i docenienia naszych pracowników, dlatego staramy się zapewnić wsparcie i potwierdzenie ich sukcesów dla przyszłych możliwości zawodowych.

Aby zweryfikować referencje, prosimy o kontakt na adres email: praca(@)willson-media.com. Jesteśmy dostępni, aby udzielić wszelkich informacji i potwierdzeń dotyczących naszych współpracowników. Dziękujemy za zainteresowanie naszym zespołem i chęć sprawdzenia naszych referencji.