Redaktor/metodyk projektów wydawniczych (j.angielski)

REDAKTOR/METODYK PROJEKTÓW WYDAWNICZYCH (J. ANGIELSKI)

Szanowni Kandydaci,

W ramach naszego nowego, innowacyjnego projektu edukacyjnego, nawiążemy współpracę z redaktorem/metodykiem projektów wydawniczych, związanych z nauką języka angielskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja projektów wydawniczych do nauki języka angielskiego, adresowanych do dzieci i młodzieży (podręczniki kursowe, materiały dodatkowe, multimedia).
  • Opracowanie autorskich materiałów dydaktycznych, planów nauczania, planów wynikowych itp.
  • Współpraca z pozostałymi działami wydawnictwa
  • Realizacja strategii wydawnictwa w zakresie innowacyjnego projektu edukacyjnego

OCZEKIWANE DOŚWIADCZNIE:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w wydawnictwie językowym na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w opracowaniu i realizacji projektów wydawniczych
  • Umiejętność tworzenia koncepcji podręczników do nauki języków obcych
  • Wiedza w zakresie metodyki nauczania języka angielskiego
  • Znajomość rynku wydawniczego w Polsce (w szczególności rynek podręczników do nauki j. angielskiego)
  • Wiedza z zakresu procesu wydawniczego
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C2)

OFERUJEMY:

  • Samodzielne stanowisko w ramach nowego, innowacyjnego, rozwojowego projektu edukacyjnego
  • Dostęp i możliwość korzystania z zasobów własnych wydawnictwa
  • Współpracę na kontrakcie B2B

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysłać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie. Przykładowa zgoda: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawnictwo Willson Media z siedzibą w Warszawie, ul. Solec 18 lok. U5, 00-410 Warszawa, NIP: 525 223 99 50 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego
na adres praca(@)willson-media.com